Woodwick Lime Bergamot

Svěží vůně limetky a bergamotu. Chuťově výrazná limetka je v této vůni doplněna aromatem bazalky, bergamotu a svěžích květin.

 

Kolekce WoodWick Artisan je výrazná, rozmanitá a sofistikovaná. Při tvorbě této kolekce byla použita jedinečná směs bylin, ozvláštněná sytými dřevitými esencemi a citrusovými podtóny. Zářivá barevná paleta probudí dosud nepoznanou uměleckou část vaší duše.

TIP: Nechte rozpustit vosk svíčky vždy po celé ploše až ke kraji skla a nechte hořet maximálně 3 - 4 hodiny. Pro rovnoměrné prohoření celé svíčky se vždy musí se vytvořit "tekuté jezírko po celé ploše svíčky" po zapálení.

Upozornění: hořící svíčku nikdy nenechávejte bez vaší pozornosti, obzvláště v přítomnosti dětí a domácích mazlíčků.

  • Velikost: 240g
  • Barva: bílá
  • Doba hoření (hod): 60 hodin
  • Kategorie: Svíčky WoodWick v plechové dóze ARTISAN
směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek. Patentovaný tvar dřevěného knotu Pluswick® Innovation vytváří uklidňující zvuk praskajícího ohně.
559 Kč

© 2017 Květinářství City Fleur. Powered by LaFlora.com.